Příběh

POZOR! SPOILERY!

Příběh se odehrává ve světě, který chce zničit Millennium Earl. Vytváří akumy, který zabíjí lidi a tím sílí a vyvíjí se. Pro jejich záchranu byl kdysi stvořený innocence, který se rozpadl na 109 úlomků po celé zemi. Tyto úlomky pak kompatibilní lidé mohou využít pro boj proti akumám. Na akumy nezabírají žádné zbraně a lidé po zasažení akumým jedem hned zemřou. Každý innocence má jinou moc.

dgrayman

Hlavní hrdina tohoto příběhu je Allen Walker, 15ti letý chlapec. Když byl hodně malý, zemřel mu jeho adoptivní otec. Earl využil jeho smutku a nabídl mu, že jeho otce oživí. Ale to byla lež a stvořil tak akumu. Po té, co na Allena zaútočila, se probudil innocence v jeho levé ruce a zachránila ho. Během toho ho ale jeho otec proklel, a objevilo se mu prokleté oko, díky kterému vidí akumy. Poté se ho ujal generál Cross Marian. V 15ti letech ho Cross poslal na základnu exorcistů, která se nazývá Temný řád. Tam se setká s dalšími exorcisty a společně ničí akumy.

d gray man

Později se na scéně objeví nové zlo. Klan noah. Jsou to lidé, kteří o sobě říkají, že jsou nadlidi. Jsou nesmrtelní a hodně silní. Earl dál tvoří akumy ve velkém počtu a jde po tzv. srdci innocencu. Ten prý po jeho zničení, zničí i všechny ostatní innocence. Zaměří se na generály, protože jsou nejsilnější. K jejich záchraně poslali několik exorcistů. Allen, Lenalee, Lavi a Bookman šli za generálem Crossem. Během této cesty byl Allen a Lenalee skoro zabiti, ale zachránil je jejich innocence. Proto si ostatní myslí, že jeden z nich musí mít srdce innocencu. Mezitím se Řád dozví, že vzpomínky 14týho noaha (který zradil Earla a byl jím zabit) byly implantovány do Allena.

Příběh

0 komentářů k “PříběhPridajte vlastný →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktuj mě!